ŠEDESÁTINY?

TO ŽIVOT PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

A to Hanka dobře ví. Proto se rozhodla začít sportovat, aby dohnala, co zatím kvůli svému hudebnímu angažmá nestihla. Hodlá totiž zahájit závratnou sportovní kariéru a probojovat se do národní reprezentace v jízdě na elektrokole. Tudíž je celkem jasné, na co by měla tentokráte směřovat naše dárková sbírka. Hanka vás celý život bavila svým zpěvem (a úsměvem), což znamená, že nyní se vám nabízí příležitost, abyste za ty mnohokrát strhané hlasivky Hance poděkovali!

CHCEŠ PŘISPĚT NA DÁREK?JAK NA TO?

Důležité je vědět, že všichni se skládáme na společný dárek. Tentokráte to bude elektrokolo. Jaké? To se ukáže podle částky, kterou se nám podaří vybrat. Pokud chcete přispět, klikněte na tlačítko „PRISPĚT NA DÁREK“ a do formuláře, který se vám následně otevře, zadejte odpovídající částku (můžete i anonymně). Do nepovinné kolonky můžete též napsat svůj návrh, jakou značku elektrokola byste doporučili pořídit.

A to je vše. Děkujeme Vám za Hanku a těšíme se na oslavu jejích skvělých kulatin v sobotu 17. LISTOPADU U Zeleného stromu v Janově!

PŘISPĚT NA DÁREK ZOBRAZIT STAV